ЄС ЕРАЗМУС

06 – 07 листопада 2017 року, в рамках проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, партнером якого є Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», відбулася робоча зустріч представників українських університетів – учасників проекту. Організатором зустрічі виступив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, який вперше в історії Програми Темпус та Еразмус+ став грантоотримувачем та координатором проекту. Зустріч відбувалася за участі співкоординатора проекту – Університету Дуесто (Іспанія), який представляла Ольга Дзябенко, членів делегацій українських університетів-партнерів – Київський університет імені Бориса Грінченка, ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”, ДЗ “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та фахівців з якості освіти ТОВ “Кволіті Юкрейн”.

Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» представляли – координатор проекту в університеті Ірина Вікторівна Мигович, начальник відділу міжнародних зв’язків, кандидат філологічних наук, доцент, Тетяна Федорівна Бережна – головний бухгалтер університету та Геннадій Анатолійович Могильний – директор НН ІФМІТ, кандидат педагогічних наук, доцент.

147 1 (18) c_199_130_16777215_00_images_2017_LUSTOPAD_0811_10_3 c_199_130_16777215_00_images_2017_LUSTOPAD_0811_11_2

Основною метою проекту є модернізація навчальних планів педагогічних закладів вищої освіти України шляхом впровадження інноваційних методик викладання з використанням ІКТ та методів дослідження результатів.

Загальними завданнями проекту є:

• розробка нових освітніх матеріалів з методики викладання STEAM предметів;
  • створення та акредитація 18 нових навчальних курсів для навчальних програм ОКР «Бакалавр» та ОКР «Магістр»;
  • забезпечення серії тренінгів для 450 викладачів українських педагогічних навчальних закладів;
  • створення навчального простору 21 Століття “Інноваційний клас”, побудованого на основі кращих європейських практик;
  • налагодження ефективної співпраці між європейськими та українськими педагогічними вищими навчальними закладами, вчителями шкіл та їх асоціаціями для посилення інтернаціоналізації, передачі знань та академічного потенціалу.

Детальніше з інформацією про робочу зустріч можна ознайомитись на сайті організатора (http://www.pu.if.ua/uk/novyny/6743-v-universyteti-vidbulasia-robocha-zustrich-uchasnykiv-proektu-prohramy-yes-erazmus-ka2).