post

Презентація проекту програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» на Дні відкритих дверей

1 грудня 2017 року в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» було організовано День відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів ознайомили із правилами вступу у 2018 році, факультетами та спеціальностями ЛНУ імені Тараса Шевченка, його навчально-науковою діяльністю.

Особливий інтерес у гостей викликали діючі в університеті міжнародні програми та проекти, зокрема проект Європейського Союзу Erasmus+ KA2№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)».

Було повідомлено, що в межах проекту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» співпрацює з Університетом Деусто (Більбао, Іспанія), Університетом науки і технологій (Краків, Польща), Кіпрським університетом (Агландзія, Кіпр), п’ятьма українськими університетами та ТОВ «Якість України» (м. Київ). Така співпраця спрямована на підвищення якості вищої освіти, обмін професійним досвідом.

Не лишилося поза увагою вчителів та учнів створення експериментальних інноваційних класів (ICR) на педагогічних факультетах в українських закладах вищої освіти, у яких упроваджуватимуться кращі освітні практики країн ЄС, інноваційні методики та технології навчання, дидактичні методи та засоби, ІКТ.

01.12.2017 01.12.2017_01