KDI School of Public Policy and Management Республіки Корея надає стипендії на 2017/2018 навчальний рікШкола державної політики та управління Корейського інституту розвитку (KDI School of Public Policy and Management) пропонує повні та часткові стипендії на 2017/2018 навчальний рік за програмами Master of Public Policy (MPP) та Master of Development Policy (MDP).

Школа була заснована як освітній підрозділ Корейського інституту розвитку (Korean Development Institute), що протягом останніх 40 років є провідним науковим закладом у галузі соціальних досліджень для потреб Уряду. Діяльність на базі інституту дає можливість поєднати у навчальному процесі сучасні академічні знання та інноваційну практичну складову.

Викладання за зазначеними програмами ведеться повністю англійською мовою.

Заявки на навчання будуть прийматися до 24 травня 2017 року.

Детальна інформація – в інформаційному бюлетені.