post

Інноваційні технології інформаційно-ресурсного центру Window on America 

В 2015 році Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», м. Старобільськ, долучився до проекту Window on America та надав приміщення з метою облаштування інформаційно-ресурсного Центру – єдиного на території Луганської області. «У 2017 році після двох років наполегливої роботи координаторів проекту в м. Старобільськ відбулася модернізація наявної бази Центру, зокрема було встановлено інтерактивну дошку Smartboard – продукт компанії SMART (Канада), який працює на основі новітньої дотикової DViT технології, що дозволяє чотирьом користувачам одночасно використовувати всю поверхню дошки незалежно один від одного. З її допомогою є можливість  використовувати найрізноманітніші матеріали одночасно і зображення, і звук, і відео, і текст» – говорить завідувач відділу міжнародних зв’язків Ірина Мигович.

Такі інтерактивні технології дозволяють вивести процес навчання на якісно новий рівень, адже заздалегідь підготовлені тематичні тексти, ілюстрації, аудіо та відеоматеріали слугують опорою під час фонетичної та мовленнєвої розминки, а також сприяють удосконаленню навичок читання і сприйняття, зокрема,  іноземного мовлення на слух, контролю та самоконтролю знань.

Отже, Центр Window on America у м. Старобільськ запрошує всіх бажаючих на різноманітні заходи – семінари, фотовиставки, тренінги, воркшопи, лекції, перегляди американських фільмів та інші культурні події, що сприяють кращому розумінню США та вдосконаленню навичок використання англійської мови (кожну середу з 16.00 до 17.00 в Центрі проводяться заняття з базової англійської мови, на яких слухачі вивчають новий лексичний матеріал, граматичні конструкції, вдосконалюють навички конструювання англійських фраз. Кожен четвер з 16.00 до 17.00 проходять засідання Англійського клубу, на яких в невимушеній манері учасники спілкуються англійською, давляться англомовні фільми, обговорюють події тощо).

Window on America запрошує представників громадських організацій Луганської області, громадських активістів та ініціативні групи для проведення заходів, які потребують використання технологій, подібних до SmartBoard. Адже цей сучасний аудіовізуальний засіб допоможе урізноманітнити Ваші презентації та тренінги, використовуючи одночасно текст, аудіо і відео матеріали та Інтернет ресурси. Програмне забезпечення дозволяє писати і робити позначки поверх усіх видів документів, діаграм і веб-сторінок. Будь-яку інформацію, відображену на інтерактивній дошці, можна роздрукувати, зберегти, відправити електронною поштою і розмістити на сайті.

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Старобільськ, площа Гоголя, 1, 3 поверх, інформаційно-ресурсний центр Window on America.

news_march_2017_10_2_1 news_march_2017_10_2_2 іаіваі news_march_2017_10_2_3