Ізраїль надає стипендії на участь в програмі в сфері розвитку дитини

Хайфський університет (Держава Ізраїль) у співпраці з Ізраїльським агентством з розвитку міжнародного співробітництва при МЗС Ізраїлю (МАШАВ) з жовтня 2014 року реалізовує міжнародну програму в сфері розвитку дитини, спрямовану на підвищення професійних знань фахівців з догляду за дітьми.

Детальна інформація щодо навчальної програми, у тому числі щодо умов участі, отримання стипендій, подачі заявок для участі у конкурсі знаходиться в інформаційному бюлетені.

Останній термін подачі документів для отримання стипендії від Хайфського університету – 15 березня 2017 року.

Контактними особами програми від ізраїльської сторони є пані Ширлі Йораміель (Ms.Shirly Yarachmiel) та пані Елла Леверт-Левітт (Ms. Ella Levert-Levitt), e-mail: intchilddev@psy.haifa.ac.il