post

Громадська організація «Агенція освітніх ініціатив» за підтримки Відділу міжнародних зв’язків ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” організувала тренінг із STREET-фотографії під девізом STREET-фотографія як відображення мирного життя людей зони конфлікту.

Тренінг “Мир у STREET-фотографії”

Громадська організація «Агенція освітніх ініціатив» разом із громадською організацією «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», благодійною організацією «Фонд громад Луганщини «ХОРС» та за підтримки Відділу міжнародних зв’язків ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” 19.08.2016 організували тренінг із STREET-фотографії під девізом STREET-фотографія як відображення мирного життя людей зони конфлікту. Захід було організовано за підтримки і сприяння Радника Програми розвитку ООН з питань примирення і соціальної єдності пані Ганни Борової.

Тренінг проходив в приміщенні інформаційно-ресурсного центру Window on America за адресою: м Старобільськ, площа Гоголя 1, офіс 306.

За результатами роботи учасники тренінгу надали мотивуючі street-фото з лозунгами (до 5 штук), які несли ідею миру і примирення для людей, що проживають у зоні збройного конфлікту. Надані фото брали участь в конкурсі на отримання призу у сумі 2000,00 грн. Усі роботи протягом місяця після проведення тренінгу були представлені на виставці в Будинку ООН (м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 8).

Афиша