post

Можливості навчання та стажування за кордоном: гранти, літні школи, дослідницькі проекти

В ЛНУ пройшов тренінг-семінар «Можливості навчання та стажування за кордоном: гранти, літні школи, дослідницькі проекти».

Тренінг провели представники Центру з міжнародної та навчально-виховної роботи ЛНУ імені Тараса Шевченка.

«Розвиток міжнародного співробітництва Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – один із пріоритетних напрямів роботи адміністрації закладу. Цей напрямок спрямований на поширення процесу інтеграції університету до світового освітнього простору, розвитку співробітництва з профільними навчальними закладами та науковими установами країн близького та далекого зарубіжжя, участь у програмах академічних обмінів та налагодження культурних зв’язків», – зазначила І.В. Мигович.

Для розвитку міжнародного співробітництва в університеті функціонує розвинена міжнародна служба, складовою частиною якої є Центр з міжнародної та навчально-виховної роботи .

Основне призначення Центру полягає у підвищенні кваліфікації науково-педагогічних працівників та адміністрації шляхом координації міжнародних освітніх контактів з відповідними інституціями за

До головними напрямів роботи Центру відносяться:  пошук та розширення можливих міжнародних контактів, необхідних для наукової, науково-практичної та навчально-методичної роботи ЛНУ імені Тараса Шевченка; створення та підтримка програм наукового стажування професорсько-викладацького складу університету за кордоном, баз даних викладачів та науково-педагогічних працівників університету, що виїздять у відрядження за кордон, міжнародних благодійних організацій і фондів тощо.

Співробітники Центру розповіли про актуальні програми, літні школи та міжнародні стипендії, зокрема про:

  • Fulbright Graduate Student Program;
  • Дослідницький проект Карнегі;
  • Стипендіальний конкурс для ВПО на участь у Європейському Форумі Альпбах – 2016;
  • Програма стажування «Зірки на старті» та багато інших.

Також студентам було пояснено як заповнювати аплікаційну форму на грантову заявку та як правильно написати мотиваційний лист.

Студенти отримали безліч корисної інформації та зацікавились багатьма з представлених програм. Сподіваємось, що значна частина присутніх на семінарі обов’язково стануть учасниками міжнародних програм та літніх шкіл.

news_march_16_30_1 news_march_16_30_3 news_march_16_30_4 news_march_16_30_5