Презентація проекту MoPED на виставці

Презентація проекту програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» на  IХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2018»
Під час презентації досягнень університету було закцентовано увагу на сучасних освітніх тенденціях і реалізації міжнародних програм. Так, було презентовано проект Європейського Союзу Erasmus+ KA2 №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)», партнером-учасником якого є ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
Присутніх було ознайомлено із метою та завданнями проекту «MoPED», його очікуваними результатами. Було повідомлено, що передбачається створення умов для модернізації навчальних планів; підвищення якості компетентності випускників закладів вищої освіти відповідно до європейських стандартів; організація співпраці між університетами та школами.
У процесі реалізації проекту планується розробка нових навчальних дисциплін із застосуванням технології STEAM-освіти й оновлення змісту тих предметів, що вже викладаються; створення інноваційних класів; написання посібників; проведення конференцій, семінарів, тренінгів тощо.

на виставці