Презентація проекту MoPED в Чехії

Презентація проекту ЄС Еразмус+ КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» в університеті імені Масарика (м. Брно, Чеська Республіка)

25 лютого – 3 березня 2018 року на базі педагогічного факультету університету імені Масарика (м. Брно, Чеська Республіка) було проведено серію семінарів «Система внутрішнього оцінювання якості освітньої діяльності» у рамках українсько-чеського проекту «Прогресивне управління університетом», який проходить за підтримки Чеської Агенції Розвитку, Асоціації з міжнародних справ (АМО).

Представниками університету було презентовано проект програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED», метою якого є оновлення і вдосконалення навчальних планів педагогічних університетів України з урахуванням європейського досвіду та практики, впроваджувати в освітній процес інноваційні технології викладання, ІКТ.

Учасників ознайомили з ключовою ідеєю та завданнями проекту, зокрема із розробкою нових навчальних дисциплін із застосуванням однієї із ефективних технологій навчання в США та країнах ЄС – технологією STEAM-освіти, суть якої полягає в інтеграції змісту навчання з природничих наук, технологій, інженерії, мистецтва та математики, що, в свою чергу, сприятиме реалізації державної політики в освітній сфері з урахуванням нових вимог Закону України «Про освіту».

в чехії