Стипендія для молодих українських лідерів від WNISEF

Стипендія для молодих українських лідерів від WNISEF

Молоді талановиті лідери з України та Молдови, які вступили на одну з 50 кращих програм MBA в США, мають можливість отримати стипендійну програму SEED Grant від WNISEF. Програма покриває до 100% плати за навчання студента.

Обов’язкова умова – повернення після завершення навчального курсу до України для інвестування отриманих знань у розбудову держави.

Прихід на український ринок значної кількості дуже спроможних і добре навчених людей допоможе підняти конкурентоспроможність цілого регіону. Чим більшою буде кількість таких людей, тим більшою буде імовірність успіху. Ділові, економічні, інституційні, зрештою, політичні зміни в Україні прискоряться за наявності критичної маси добре підготовлених лідерів з практичним досвідом роботи в демократичних країнах з розвиненою ринковою економікою, які готові присвятити себе роботі задля реалізації таких змін.

Мета цієї програми – знявши або знівелювавши фінансові перешкоди, відкрити доступ молодим талановитим менеджерам з України до кращих знань в діловій сфері у США за умови готовності стипендіатів повернутися після навчання на батьківщину і інвестувати свої таланти у свою рідну країну. Стипендія надається тим вихідцям з України, кого вже зарахували на одну з 50 кращих програм MBA. Кандидати мають право на отримання SEED Grant, якщо вони погоджуються повернутися після навчання в Україну, щоб жити та працювати тут щонайменше на 3 роки, інвестуючи свої знання, вміння та навички у трансформацію своєї країни.

Умови

1. Здобувачі самостійно подають заявки на участь в одній з 50 кращих програм підготовки магістрів ділового адміністрування у США.
  2. Зараховані кандидати отримують право на стипендію від SEED Grant.
  3. За умовами стипендії випускники-стипендіати повертаються в Україну й зобов’язуються щонайменше 3 роки пропрацювати на батьківщині.

Детальна інформація – тут.

Стипендії від Open Society Foundations

The Open Society Fellowship спрямована на підтримку осіб, які шукають іноваційні підходи для вирішення фундаментальних проблем. Інститут Відкритого Суспільства обирає стипендіатів серед журналістів, активістів, академіків, та практикантів із різних сфер, які здатні творити ідеї та реалізовувати їх. Стипендіати отримають стипендію у розмірі 80 000–100 000 доларів. Дедлайн – 1 березня 2017 р. (далі – англ.).

More information – https://osf.to/1W3zGVd

Програма стипендій для навчання в Швеції

Мета стипендіальної програми Visby Programme – створити науковий дослідний регіон, з центром на Балтійському морі, який буде складатися з країн східного партнерства ЄС. Студенти, які вступають до магістратури в Швецію на денну форму навчання можуть претендувати на стипендію, яка покриває витрати на навчання і проживання. На кожен навчальний рік засновують близько 55 стипендій. Стипендія виплачується тільки в період навчання студента на одній з магістерських програм. Студентам також виплачується грант на покриття витрат пов’язаних з перельотом. Дедлайн -10 лютого 2017 р. (далі – англ.).

More information: http://bit.ly/1Xxt9zd

Зимова школа для активної молоді від ГО «Quadrivium» (Чернівці)

Громадська організація «Quadrivium» оголошує набір учасників до участі у зимовій школі «Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту», яка відбудеться 21 – 25 лютого 2017 року у м. Чернівці. Дедлайн подання заявок – 5 лютого 2017 року.

Проект здійснюється за підтримки Федерального міністерства закордонних справ на основі рішення Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина через Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Слухачі зимової школи разом із представниками академічного та експертного середовищ, громадськими активістами, політиками матимуть можливість поглибити знання про ціннісні засади функціонування об’єднаної Європи, а також напрацювати можливі утилітарні шляхи транзиту європейських цінностей та практичні механізми їхнього впровадження в українські суспільно-політичні реалії.

До участі в зимовій школі запрошуються громадяни України: студенти, аспіранти, молоді науковці, громадські активісти, які:

мають активну громадянську позицію та здатні застосувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
володіють значними професійними досягненнями у сфері громадської, наукової, журналістської, політичної діяльності.
Для участі у зимовій школі надсилайте заявку на електронну адресу quadrivium.evu@gmail.com, що включає:

CV обсягом до двох сторінок;
Есе до 3 тис. знаків на тему: ,,Цінності об’єднаної Європи і Україна”.
Участь у зимовій школі, на час її проведення для відібраних учасників є безкоштовною. Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування. Робоча мова школи – українська.

Кінцевий термін подання заявок – 5 лютого 2017 року.

Детальніше про проект читайте за посиланням: http://quadrivium.org.ua/evu/

Стипендії для післядипломного навчання у College of Europe

Коледж Європи пропонує стипендії для громадян України. Стипендії надаються для отримання післядипломної освіти протягом 2017/2018 навчального року. Стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати. Дедлайн – 18 січня 2017 р. (далі – англ.).

Навчання в магістратурі та аспірантурі Інституту Масдар (ОАЕ)

Масдарський науково-технологічний інститут (Masdar Institute of Science and Technology) запрошує на навчання в магістратурі та аспірантурі молодих науковців технічних спеціальностей. Грант передбачає повне забезпечення студента: оплата навчання, медичне страхування, проживання, витрати на відрядження та ноутбук. Дедлайн – 31 травня 2017 року (далі – англ.).