Програма обміну викладачами (FEP) на 2017 рік від Посольства США

Закордонна сільськогосподарська служба Посольства США приймає заявки на участь у Програмі обміну викладачами (FEP) на 2017 рік. До Програми можуть долучитися викладачі аграрних університетів державної форми власності, які мають досвід роботи у сфері сільськогосподарської економіки і маркетингу, агробізнесу або суміжних областях.

Дедлайн – 31 січня 2017 року.

Програма обміну викладачами (FEP) була започаткована у 1994 році. Суть програми полягає в організації стажування протягом п’яти місяців для викладачів вищих навчальних закладів у вузах США для того, щоб розширити їхні знання і здатність навчати сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу в умовах ринкової економіки.

Метою програми є сприяння розвитку раціональної сільськогосподарської політики та ефективного та конкурентоспроможного сільськогосподарського маркетингу і бізнес-­‐систем.

Цілі програмі FEP в наступному:

1. Збільшення числа осіб, які розуміють що збільшення кількості та якості наукових та освітніх програм для дорослих у сільськогосподарській економіці і маркетингу, агробізнесі та аграрному праві сприяє розумінню ринкової економіки;

2. Допомогти представникам університетів оцінити і переглянути навчальні програми і курси на основі застосування основних методів навчання і розробки навчальних програм;

3. Створення міцних двосторонніх відносин між університетами в галузі сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу, які будуть стимулювати і підтримувати розробку навчальних програм, перегляд змісту предметів.

Вимоги до кандидатів

Кандидати повинні бути викладачами університету і мати досвід роботи у сфері сільськогосподарської економіки і маркетингу, агробізнесу, або суміжних областях.
Здобувачі повинні добре володіти усною і письмовою англійською мовою. Навчання за програмою проходитиме англійською мовою; послуги перекладача не надаватимуться.
Університет заявника має виявити готовність зберегти заробітну платню у повному розмірі за учасником на час проходження ним стажування і гарантувати збереження робочого місця.
Після завершення програми учасники повинні повернутися до країни їх постійного проживання і щонайменше 2 роки викладати у вищому навчальному закладі.